زیبا ترین زنان در جهان در سال ۲۰۱۹ کدام هستند؟

زیبا ترین زنان در جهان

۱-سلنا گومز

سلنا گومز بازیگر، خواننده و طراح مد و یکی از زیباترین دختران جهان است. او در سن هفت سالگی شروع به بازیگری کرد و کم کم چهره شد. او به عنوان جوانترین دختر در سال سال ۲۰۱۰ به عنوان سفیر یونیسف انتخاب شد. سلنا گومز در تگزاس به دنیا آمد. مادر آن آماندا داون و پدر آن ریکاردو گومز نام داشت. نام او را هم می توان به عنوان زیبا ترین زنان در جهان نام برد.

سلناگومز نقل می کند:

در خانواده من همیشه جشن کویینسس برگزار می شد. آنان مرا به کلیسا می بردند. ما در آنجا تمام کار هایمان را با مذهب کاتولیک انجام می دادیم، در واقع ما به غیر از رفتن به پارک، مهمانی باربیکیو در یکشنبه ها سنت خیلی خاصی نداشتیم.

کشور: آمریکا

فالوور اینستاگرام: بیش از ۱۴۶ میلیون

متولد: ۱۹۹۲

شهرت: بازیگری، خوانندگی، طراح مد

selena-gomez

selena-gomez

selena-gomez

۲-آریانا گراند

اسم  کامل آریانا گراندی بوترا، وی، در فلوریدای آمریکا به دنیا آمد. او از سال ۲۰۰۸ تاکنون بازیگری را شروع کرده است و در سال ۲۰۱۳ تاکنون به عنوان خواننده با سبک پاپ،آراندبی معاصر، فعالیت می کند. وی با قد ۱۵۳ سانتی متر و ۴۷ کیلوگرم وزن، رنگ مو قهوه ای تیره، رنگ چشم قهوه ای از ویژگی های ظاهری این خواننده خوش چهره به حساب می آید. نام او را هم می توان به عنوان زیبا ترین زنان در جهان نام برد.

کشور: آمریکا

فالوور اینستاگرام: بیش از ۱۴۷ میلیون

متولد: ۱۹۹۳

شهرت: بازیگری، خوانندگی، Artist

ریانا گراند

ریانا گراند

ریانا گراند

۳-آنجلینا جولی

آنجلینا جولی وُیت در ۴ ژوئن در سال ۱۹۷۵ در آمریکا به دنیا آمد. او در لس آنجلس و کالیفرنیا زندگی می کند. او بازیگری را از سال ۱۹۹۳ شروع کرده است. او در سال ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ با جانی لی میلر، در سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ با بیلی باب تورنتون، و در سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ با برد پیت ازدواج کرده است و به ترتیب از آنها جدا شده است. آنجلینا جولی همچنین شش فرزند دارد که سه تا از خودش دارد و سه تای دیگر هم به عنوان فرزند خوانده های او هستند.

کشور: آمریکا

فالوور اینستاگرام بیش از ۹ میلیون

متولد ۱۹۷۵

شهرت: بازیگری

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

۴-آیشواریا رای

آشواریا متولد ۱۹۷۳ در هندوستان به دنیا آمد. او در سال ۱۹۹۴ به عنوان دختر شایسته انتخاب شد. این بازیگر و خواننده ی هندی از سال ۱۹۹۷ تاکنون فعالیت هنری خود را شروع کرده است.

کشور: هندوستان

فالوور اینستاگرام: بیش از ۶ میلیون

متولد: ۱۹۷۳

شهرت: بازیگری، خوانندگی

۵-هائده ارچل

هائده ارچل بازیگر که این روزها مورد توجه بسیاری از کاربران ایرانی قرار گرفته است. وی متولد ۱۹۹۳ در استامبول ترکیه به دنیا آمده است. وی در رشته ی هنر، در دانشگاه هنر های زیبا درس خوانده است.

کشور: ترکیه

فالوور اینستاگرام بیش از ۹ میلیون

متولد: ۱۹۹۳

شهرت: بازیگری، مجری، مدل

هائده ارچل

هائده ارچل

هائده ارچل

۶-تیلور سویفت

تیلور سویفت خواننده و ترانه سرا که در دسامبر ۱۹۸۹ در آمریکا به دنیا آمد. این خواننده مشهور در سبک پاپ و کانتری فعالیت خود را در سال ۲۰۰۴ شروع کرده است.

کشور آمریکا

فالوور اینستاگرام بیش از ۱۱۴ میلیون

متولد: ۱۹۸۹

شهرت: خوانندگی

 

Previous Entries افزایش فروش در اینستاگرام Next Entries دانلود کتاب تاریخ تذکره‌های فارسی